Metro Hakkında

Firmamız hakkında daha fazla bilgi edinin

Metro web, 1999 yılında İstanbul’da kurulan ve Türkiye genelinde kurumsal web tasarım hizmetleri sunan bir dijital medya ajansıdır. Web tasarımı, Sosyal Medya, İçerik Yönetimi alanında uzmanlaşan, önde gelen dijital medya ajanslarından biridir.

Müşterilerinizin göz atmak istediği web siteleri

Metro web sitesi tasarım ekibi, içerik kalitesini en üst düzeye çıkaran ve en az sayıda tıklama ile en fazla içerik barındıran etkili gezinme özelliğine sahip web siteleri oluşturmaya odaklanır. Bu sayede marka mesajınız hızlı ve anlaşılır bir şekilde hedefe ulaşır. Etkili bir web tasarımı, marka mesajınızı iletir ve ziyaretçinizi istenen eylemi tamamlamaya teşvik eder.

İşletmenizle birlikte büyüyen web siteleri

Web tasarım ekibimiz, web sitenizin kolayca yönetilmesini sağlar, böylece daha fazla işlevsellik ve içerik sorunu yaşamadan güncellemelerinizi yapabilirsiniz. Örneğin, yeni hizmetler, personel ekleyebilir veya konumları genişletebilirsiniz. Modüler uygulama ve eklentilerle, teknik bilgisi olmayan bir kişinin web sitesinde içerik değişiklikleri yapmasını kolaylaştırmaktadır.

Trafik çeken web siteleri

Web sitenizin değeri arama sonuçlarında bulunabilirliğiyle doğru orantılıdır. Tasarım, içerik stratejisi ve geliştirme, en yeni SEO en iyi uygulamaları ile gerçekleştirilir, böylece hedef arama terimleri için daha belirgin bir şekilde sıralanırsınız. Daha hızlı sıralamanıza yardımcı olan coğrafi hedefli ve sektöre özgü anahtar kelime öbeklerini tespit ederiz.

Uzmanlardan oluşan bir ekip

İyi planlanmış bir web sitesi, tam potansiyeline ulaşmak için bir Metro web pazarlama uzmanları takımı (marka stratejisti, web tasarımcısı, web geliştirici, içerik stratejisti, metin yazarı ve SEO uzmanı) gerektirir. Tüm Metro web tasarım projelerinde uzmanlardan oluşan bir ekiple çalışarak, ideal potansiyel müşterileri çekmek için etkili bir marka platformu sağlamaktadır.